FQB55N10 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQB55N10 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 55A I(D) | TO-263AB 20031026
FQB55N10 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB40NF10T4 20120118
全选
Total found 3 in 217540143