HAT3004R Renesas   Transistor 20080504
HAT3004R Hitachi America   TRANSISTOR | MOSFET | PAIR | COMPLEMENTARY | 30V V(BR)DSS | 5.5A I(D) | SO 20031026
HAT3004R Hitachi America   TRANSISTOR | MOSFET | PAIR | COMPLEMENTARY | 30V V(BR)DSS | 5.5A I(D) | SO 20031022
HAT3004R Hitachi   20030213
HAT3004R   20011108
HAT3004R Hitachi   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba TPC8401 20120118
HAT3004R Hitachi SOP-8   [替换型号]Replacement:Toshiba TPC8401 20120101
全选
Total found 8 in 217540143