MTP10N12L Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 120V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220AB 20031026
MTP10N12L Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 120V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220AB 20031022
全选
Total found 2 in 217540143