PHW80NQ10T_1 NXP   N-channel TrenchMOS (tm) transistor 20080220
PHW80NQ10T Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-247AD 20031026
PHW80NQ10T Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-247AD 20031022
PHW80NQ10T Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP3710 20120118
全选
Total found 4 in 217540143