RF1S70N06   TRANSISTOR MOSFET 20040407
RF1S70N06SM9A Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB 20031026
RF1S70N06SM9A Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB 20031026
RF1S70N06SM Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB 20031026
RF1S70N06SM Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB 20031026
RF1S70N06SM9A Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB 20031022
RF1S70N06SM9A Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB 20031022
RF1S70N06SM Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB 20031022
RF1S70N06SM Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB 20031022
RF1S70N06SM Intersil   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF1010ES 20120118
RF1S70N06SM Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2376 20120118
RF1S70N06 Intersil   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF1010EL 20120118
RF1S70N06 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF1010EL 20120118
IRF1010EL IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Fairchild RF1S70N06 20120118
RF1S70N06SM Harris D2-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
RF1S70N06SM   [替换型号]Replacement:ST STB60NE06-16 20120101
全选
Total found 16 in 217540143