RFG70N06 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFG70N06 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-247 20031026
RFG70N06 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-247 20031026
RFG70N06 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-247 20031022
RFG70N06 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-247 20031022
RFG70N06 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP054N 20120118
RFG70N06 Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2313 20120118
RFG70N06 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP054N 20120118
RFG70N06 Harris TO-247   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2313 20120101
RFG70N06   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
全选
Total found 10 in 217540143