RFP12N20 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP12N20 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP12N20 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF640 20120118
RFP12N20 Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba YTA640 20120118
RFP12N20 Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba YTA640 20120101
RFP12N20   [替换型号]Replacement:RFP12N20 IRF642 20120101
RFP12N20 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:IRF642 20001115
全选
Total found 7 in 217540143