RFP50N06 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFP50N06   TRANSISTOR TO 220 MOSFET N KANAL 20040407
RFP50N06 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP50N06 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP50N06 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF1010E 20120118
RFP50N06   [替换型号]Replacement:ST STP55NE06 20120101
全选
Total found 6 in 217540143