RFP70N06 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFP70N06   TRANSISTOR TO 220 MOSFET N KANAL 20040407
RFP70N06 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP70N06 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP70N06 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP70N06 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP70N06 Intersil   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF1010E 20120118
RFP70N06 Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
RFP70N06   [替换型号]Replacement:ST STP60N0E06-16 20120101
全选
Total found 9 in 217540143