SSP60N06 Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220AB 20031026
SSP60N06 Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220AB 20031022
SSP60N06 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF1010E 20120118
SSP60N06   [替换型号]Replacement:ST STP60N0E06-16 20120101
全选
Total found 4 in 217540143