STD17NE03L SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 30V - 0.034Ohms - 17A - DPAK/IPAK STripFET POWER MOSFET 20040407
STD17NE03L ST   N-CHANNEL 30V - 0.034 OHM - 17A DPAK/IPAK STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STD17NE03LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252AA 20031026
STD17NE03L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-251AA 20031026
STD17NE03L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252AA 20031026
STD17NE03LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252AA 20031022
STD17NE03L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-251AA 20031022
STD17NE03L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252AA 20031022
STD17NE03L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRLR2703 20120119
全选
Total found 9 in 217540143