SUB40N06-25L Vishay Siliconix TO-263   MOSFETs 20051221
SUB40N06-25L Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-263AB 20031026
SUB40N06-25L Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-263AB 20031022
SUB40N06-25L Vishay   [替换型号]Compatible Equivalent:ST 2SK2376 20120118
SUB40N06-25L Siliconix D2-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
全选
Total found 5 in 217540143