VN1215N5 Supertex Inc   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 150V V(BR)DSS | 5.5A I(D) | TO-220 20030926
VN1215N5 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:IRF633 20001115
全选
Total found 2 in 217540143